info@kopuz.com | 0216 316 93 96

HAKKIMIZDA

hakkımızda01

Kopuz Reklam Hizmetleri

Kopuz Reklam 1996 yılında İstanbul Ümraniye semtinde kuruldu. Kuruluşundan bu yana geçen 21 yılda her gün marka ve iş değerini yükselten şirketimiz, Bulunduğu konumun farkında olan bir firma olarak indoor ve outdoor reklâmcılık alanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük haz duyar, sizleri de iş ortağımız olarak görmekten şeref ve mutluluk duyarız.
Dijital baskı ve üretime dayalı tasarlayabildiğiniz her şeyde varız, üretim odaklı olduğumuz için A'dan Z'ye her şey mevcut. Daha ilk günlerde belirlenen müşteri memnuniyeti, güven tescili, hız ve kalite tabanlı prensiplerimiz kurulmuş olduğu yıldan beri değişmemiş; Sürekli yenilenen teknolojik ortamın takibini sağlayan genç bakış açısı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 • Misyonumuz

    Gelişen teknoloji ile birlikte, uzun yıllar boyunca çözüm ortağı olduğumuz bir çok kurumsal firmaya vermiş olduğumuz hizmet hedeflerimizi temsil etmektedir. 1996'dan bu yana reklam sektöründeki güvensizliği aşarak, kaliteli hizmet ve hizmet sonrası servis konularında müşterilerimize hızlı cevap vermemiz ve bugün olduğu gibi uzun yıllar boyunca bu güvensizliği yıkmaya devam ederek, doğru zamanda doğru yatırımlar yaparak sizleri de aramızda görmek için bulunduğumuz süreç içerisinde ki çalışmalarımız devam etmektedir.

 • Vizyonumuz

    Açık hava reklam sektöründe; uzun yıllar boyunca bir çok kurumsal firmaya çözüm ortağı olan firmamız, bu süreçte gelişen deneyim ve müşteri memnuniyeti temelli misyonu ile her zaman uzun soluklu iş ortakları kazanmayı hedeflemiş ve başarmıştır. Hedefimiz projelerinizin uzun yıllar boyunca güven, kalite, hız ve müşteri memnuniyeti kapsamında sürdürülmesidir. Süreç içerisinde sizleri de aramızda görmek, müşterilerinize daha hızlı cevap vermenizi sağlamak amacıyla, bir sonraki projenizde çözüm ortağı olarak bizimle iletişime geçmenizi temenni ediyoruz

             İletişim

  • Atakent mah. Reşitpaşa cad. Burçak sok. No:6/B Ümraniye / İSTANBUL

   info@kopuz.com
  • 0216 316 93 96